Stream Video Player - en to lt translation catalogue (76 entries)

en: You are not allowed to be here
lt: Jums neleidžiama čia būti

en: Learn how to encode &quot;stream-ready&quot; videos with multi-platform free-tools and<br />how to use this plug-in by
lt: Išmokite kaip užkoduoti &quot;stream-ready&quot; video įrašus su palaikomais įvairiose platformose nemokamais įrankiais ir<br />kaip naudoti šį įskiepį

en: clicking here
lt: paspausdami čia

en: indicates required field
lt: nurodo būtiną lauką

en: Base URL to save writing over and over again the full URL for the flv, img, mp4, hd and captions tags
lt: Pagrindinis URL kuriame bus rašoma vėl ir vėl pilnas URL FLV, IMG, MP4, HD ir antraščių žymėms

en: Base URL:
lt: Bazinis URL:

en: Set the media provider, &quot;http&quot; is for pseudo-streming and is enable by default, choose &quot;video&quot; for progressively downloaded FLV, MP4, and AAC audio, choose &quot;sound&quot; for progressively downloaded MP3 files, choose &quot;image&quot; for JPG/GIF/PNG images, choose &quot;youtube&quot; for videos from Youtube and &quot;rtmp&quot; for FLV/MP4/MP3 files played from an RTMP server.
lt: Pasirinkite media tiekėją, &quot;http&quot; yra netikro srauto tiekimui ir yra įjungtas standartiškai, pasirinkite &quot;video&quot; progresyviai parsiųstiems FLV, MP4 ir AAC audio įrašams, pasirinkite &quot;sound&quot; progresyviai parsisiųstiems MP3 failams, pasirinkite &quot;image&quot; JPG/GIF/PNG paveiksliukams, pasirinkite &quot;youtube&quot; video įrašams iš YouTube ir &quot;rtmp&quot; FLV/MP4/MP3 failams, grojamiems iš RTMP serverio.

en: The absolute path to your file OR YouTube address
lt: Absoliutus kelias iki Jūsų failo ARBA YouTube adresas

en: The absolute path to your image preview
lt: Absoliutus kelias iki Jūsų paveiksliuko peržiūrai

en: Image Preview (jpg or png):
lt: Paveiksliukų peržiūra (JPG arba PNG):

en: The absolute path to your HD video
lt: Absoliutus kelias iki Jūsų HD video įrašo

en: HD Video for Player:
lt: Grotuvo HD video įrašas:

en: The absolute path to your MP4 video for iPad, iPhone or iPod Touch
lt: Absoliutus kelias iki Jūsų iPad, iPhone arba iPod Touch MP4 video įrašo

en: iPhone-iPad Video (.mp4):
lt: iPhone-iPad video įrašai (.mp4):

en: The absolute path to your XML captions file
lt: Absoliutus kelias iki Jūsų XML antraščių failo

en: Captions (.xml):
lt: Antraštės (.xml):

en: Width &times; height in pixels
lt: Plotis &kartus; aukštis pikseliais

en: Dimensions:
lt: Matmenys:

en: Enable the sharing of the URL of the post where the video is inserted
lt: Įjungti URL dalinimąsi tiems puslapiams, kuriuose yra įterptas video įrašas

en: Enable URL Share:
lt: Įjungti URL dalinimąsi:

en: Show the Dock for this player
lt: Rodyti prilipinimą šiam grotuvui

en: Set the Control Bar position and visibility
lt: Nustatyti valdymo juostos vietą ir matomumą

en: Control Bar:
lt: Valdymo juosta:

en: Skin for this player
lt: Šio grotuvo apvalkalas

en: Skin:
lt: Apvalkalas:

en: LongTail Ads Code
lt: LongTail reklamų kodas

en: Ads Code:
lt: Reklamų kodas:

en: The absolute path to your video player logo, if empty takes the default value on the plug-in settings
lt: Absoliutus kelias iki Jūsų video grotuvo logotipo, jeigu nėra - naudojama standartinė reikšmė iš įskiepio nustatymų

en: Logo (jpg or png):
lt: Logotipas (JPG arba PNG):

en: Bandwidth:
lt: Srautas:

en: Your video title
lt: Jūsų video įrašo antraštė

en: Title:
lt: Antraštė:

en: Your video volume, from 0 to 100, if empty takes the default value on the plug-in settings
lt: Jūsų video įrašo garsumas, nuo 0 iki 100, jeigu tuščias - bus naudojama standartinė reikšmė iš įskiepio nustatymų

en: Volume:
lt: Garsas:

en: Auto Start the video with the Stream Player
lt: Automatiškai paleisti video įrašą su Stream Player

en: Auto Start:
lt: Paleisti automatiškai:

en: To use another pseudo streaming script on other server, if is empty it takes the default value on the plug-in settings.
lt: Norėdami naudoti kitą netikro srauto tiekimo skriptą šiame serveryje, jeigu tuščia - naudojama standartinė reikšmė iš įskiepio nustatymų.

en: Streamer:
lt: Srauto tiekėjas:

en: Fixes the HTML overlapping of the Flash Video by adding the parameter [wmode=opaque].
lt: Pataiso HTML ir Flash Video persidengimą pridėdamas parametrą [wmode=opaque].

en: Fix HTML overlapping:
lt: Pataisyti HTML persidengimą:

en: Generate
lt: Generuoti

en: Stream Video: This tag generator isn't going to put the stream video tag in your code.
lt: Stream Video: šis žymų generatorius neįterps srauto video žymos Jūsų kode.

en: Select a file
lt: Pasirinkite failą

en: You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by
lt: Jums reikia įdiegti arba atnaujinti Flash grotuvą, jeigu norite peržiūrėti šį turinį, instaliuoti arba atnaujinti

en: (Video: Available only on a desktop browser)
lt: (Video įrašas: pasiekiamas tik naršyklėje)

en: (video)
lt: (video įrašas)

en: (Video: Watch this video on the post page)
lt: (Video įrašas: peržiūrėti šį video įrašą tik žinutės puslapyje)

en: Video Properties
lt: Video įrašo nustatymai

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Behavior
lt: Elgesys

en: System
lt: Sistema

en: Options saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Stream Video Options
lt: Stream video nustatymai

en: Here you can set some default global options for all your videos, if you need help or more information on how to encode and prepare your video to be a pseudo stream compliant check out the
lt: Čia Jūs galite nustatyti kai kurias visiems video įrašams globalias reikšmes, jeigu Jums reikia pagalbos arba daugiau informacijos apie tai, kaip iškoduoti ir paruošti savo video įrašą, kad jis būtų suderinamas su netikru srautu, patikrintikite

en: FAQs
lt: DUK

en: where you can find a lot of free and open resources to encode your video.
lt: kur Jūs galite rasti daug nemokamų ir atvirų resursų savo video įrašo kodavimui.

en: Update Options
lt: Atnaujinimo nustatymai

en: Title
lt: Antraštė

en: Preview Image
lt: Peržiūrėti paveiksliuką

en: Player Width
lt: Grotuvo plotis

en: Player Height
lt: Grotuvo aukštis

en: Skin
lt: Apvalkalas

en: Logo
lt: Logotipas

en: Control Bar
lt: Valdymo juosta

en: Auto Start
lt: Paleisti automatiškai

en: Startup Volume
lt: Paleidimo garsumas

en: Show Share URL
lt: Rodyti dalinimosi URL

en: Default media provider<br /><small>http = pseudo-streaming</small>
lt: Standartinis media tiekėjas <br /><small>http = netikram srauto tiekimui</small>

en: Pseudo-Streamer URL
lt: Netikro srauto tiekėjo URL

en: Bandwidth
lt: Srautas

en: Use own SWFObject.js
lt: Naudoti savo SWFObject.js

en: Show player only on single pages
lt: Rodyti grotuvą tik atskiruose puslapiuose

en: Video Tag:
lt: Video įrašo žyma:

en: Type or paste here a video tag short code to display a video, you can add multiple tags on this widget and text if you want, if you need a help generating a video tag enter to the page or post editor and generate one with the video tag generator, take in count the widget width size to make your video fit it, if your video is very small consider not using the control bar.
lt: Įveskite arba įterpkite čia video žymos trumpąjį kodą norėdami parodyti video įrašą, Jūs galite pridėti daug žymų šioje programėlėje ir teksto, jeigu norite, jeigu Jums reikia pagalbos generuojant video žymą - įeikite į puslapį arba paradaguokite ir sugeneruokite su video žymų generatoriumi, turėkite omeny, kad programėlės dydį, norėdami įtalpinti video įrašą, jeigu Jūsų video įrašas yra labai mažas - nenaudokite valdymo juostos.

en: Display Title
lt: Rodyti antraštę

note: Description of an extension
en: By far the best and most complete video-audio player plug-in for WordPress. iPhone, iPad and HD video compatible.
lt: Kol kas geriausias ir labiausiai išbaigtas video-audio grotuvo įskiepis Wordpress'ui. Suderinamas su iPhone, iPad ir HD video.
